TESLİMAT

İade formu doldurmak için Tıklayın

 

https://www.lutvelizade.com’ da vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 2-3 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilecektir.

Herhangi bir karışıklık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLER NASIL İADE EDİLİR?

www.lutvelizade.com'dan satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin ÜCRETSİZ iadesini yapmak için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 iş gününüz vardır. 

- Size UPS kargo tarafından ulaştırılan paketinizin üzerinde faturanız bulunmaktadır. Faturanızın alt kısmında  "İade Formu" vardır, bu formun doldurulması gerekmektedir. Faturası olmayan ürünlerde yasal olarak hiçbir işlem gerçekleştirilememektedir.

- Faturanızın altında bulunan formda "Kapıda Nakit Ödeme/Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme" yapılması halinde "Iban No ve Hesap Adı" kısmının doldurulması gerekmektedir. Web sitemiz üzerinden kart ile alışveriş yaptıysanız bu kısmı boş bırakınız.

- Doldurmuş olduğunuz formu ayakkabı kutusu içerisine bırakıp Kargo firması farketmeksizin UPS Kargo'yu arayarak ürünü bulunduğunuz adresten ücretsiz bir şekilde aldırabilirsiniz. 0850 255 00 66 numaralarından UPS Kargo'ya ulaşabilir, kuryeye vereceğiniz anlaşma kodumuz sayesinde; iade için tarafımıza ürün gönderirken kargo ücreti ödemez, aynı zamanda adresimizi vermek durumunda da kalmazsınız.           

- UPS Kargo kurye'yi Online olarak çağırmak için https://www.ups.com.tr/kuryecagir/web adresinden işlem yapabilirsiniz.

- UPS Kargo kurye'yi Telefon ile çağırmak için 0850 255 00 66 numaradan işlem yapabilirsiniz.

- Yurtiçi Kargo ile yapmış olduğunuz alışverişlerde iade olarak UPS Kargo kuryesini çağırmanız gerekmektedir. Yurtiçi kargo ile göndereceğiniz iade ürünlerinin taşıma hizmet bedeli müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.

UPS KARGO ANLAŞMA KODU: 691YW7

-Ürünü UPS Kargo dışında herhangi bir kargo firmasıyla göndermeniz durumunda; alıcı ödemeli paketler kabul edilmeyecektir. Kargo ücretinin tarafınızca karşılanması halinde, ödemesi bulunmayan paketler genel merkezimizde bulunan iade ve inceleme departmanımız tarafından teslim alınacaktır.

-Ürünü teslim ettiğiniz esnada kargo firmasından "kargo poşeti" talep edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamıyorsa farklı bir şekilde paketleme sağlayabilirsiniz. Lütfen ayakkabı kutusunu doğrudan bantlamayınız.

-Ürünün merkezimize ulaşıp ulaşmadığının takibini sağlamak için kargo firmasından takip numarası talep ederek takip sağlayabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz ürünler iade ve inceleme departmanımıza ulaştığında, paket açılımı ve sisteme giriş süresi 2 iş günüdür. İade paketiniz bize teslim edildikten maksimum 2 iş günü sonra bilgilendirme için SMS alırsınız. Gönderdiğiniz ürün iade koşullarına uygunsa onay, değilse red şeklinde dönüş alırsınız.

-Onaylanan iadelerde, iade süresi 7-14 iş günüdür. Ürünü satın alırken ödediğiniz hizmet bedelleri (Kargo bedeli, Banka komisyonu vs.) iade edilmemektedir. Yalnızca ürünün tutarı hesabınıza iade edilecektir. Bu süreç içerisinde banka hesap hareketlerinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz. 

-İade koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin iadesi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanır.

OUTLET ürünlerde iade ve değişim kabul edilmemektedir.

Gönderilen paket içerisinde Fatura çıkmaması durumunda paketin sizlere teslim edildiği aynı gün içerisinde Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçirmelidir.

Kapıda ödeme ile aldığınız ürünlerde mutlaka İBAN numaranızı Banka ismi ve Hesaba ait isim soyisim yazmayı unutmayınız.

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM SAĞLANABİLİR Mİ?

www.lutvelizade.com üzerinden almış olduğunuz ürünlerde değişim (renk, beden, model vs.) yapılamamaktadır. Elinizdeki ürünün size uygun olmaması halinde yukarıda belirtilen şekilde iadesini sağlayabilirsiniz.

MAĞAZADA DEĞİŞİM VE İADE

-Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünleri, yine mağazamızı ziyaret ederek değiştirebilir ya da iade edebilirisiniz. Fiş ve kutunuz ile birlikte mağazaya götüreceğiniz üründe, ürünü satın aldığınız tarihten itibaren 1 hafta içinde iade edebilir, 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.

-Fiş/Fatura bulunmaması halinde maalesef işlem sağlanamamaktadır. 

-Online üzerinden aldığınız bir ürün için mağazada, mağazadan aldığınız bir ürün için ise online birimde hiçbir işlem gerçekleştirilememektedir. 

İstanbul - Nişantaşı Mağaza: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No:35-37 Kat 2 D:3, 34371 Şişli/ İstanbul

İzmir - Alsancak Mağaza:Kültür Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı No:165/B   Alsancak / Konak  / İzmir

Online İşlem Merkezi: Merkez Mahallesi Birahane Sokak No:26  Şişli / İstanbul  

Müşteri Hizmetleri:  0850 255 07 93